Bu makalemde sizlere “eşya depolama nasıl yapılır?” ve “depolama nedir?” gibi sorulara cevap vereceğim. İlk telefon görüşmelerinde anlaştığımız zaman soracağımız bir kaç şey olur. Bunlar; eşya durumunuz, kat durumuz ve eşyanızın nereden geleceği konusudur.

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Bu kritik bilgiler alındıktan sonra isterseniz eşyanızı görebiliriz veya whatsapptan eşya resimlerinizi atabilirsiniz. Sonraki ilk aşama ise, eşyanızın ne kadar malzeme ile sarılması gerektiği, hangi malzemelerin getirileceği konusunda planlama yapılmasıdır.

Tüm bu planlamalar yapıldıktan sonra gelip eşyanızı A’dan Z’ye sarıyoruz. (Buzdolabı, çamaşır, bulaşık, koltuk takımı vb.) Eşyalarınız herhengi bir darbe ve sürtmeye karşı bu önlemi aldıktan sonra. Çelik kasa kapalı aracımıza yüklüyoruz. Aracımızda istif yaparken eşyaların zarar görmeyeceği şekilde düzenleme yapıyoruz.

Ve sonrasında depomuza getiriyoruz. Depolarımız tozsuz, temiz ve rutubetsizdir. En önemlisi depo sözleşmesi unutulmamalı tabii ki. Eşya depolama sözleşmesi ile eşyanızı garantiye almış olursunuz. Sonrasında çıkabilecek problemler ile karşılaşmamak için sözleşme yapınız.

EŞYA DEPOLAMA NEDİR?

Eşya depolama yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Eşya depolama nedir; Belirli ürünlerin veya eşyaların, sağlıklı ve güvenli depolarda saklanmasıdır. Umarım bu tanıma uyan bir depolama firması ile karşılaşırsınız. Eğer bu yazıyı okuyorsanız karşılaştınız demektir. Sadece deponun tanımını bilmek yetmeyebilir. Aynı zamanda bunu uygulamakta gerekmektedir. Nasıl uygulandığı ve müşteri ilişkilerinin önemli olduğu bu sektörde yer almak bize sorumluluk getirmiştir. Fakat biz işimizi severek yaptığımız için sorumluluktan öte mutluluk getirmiştir. Böylesine ciddi ve zorlu süreci ancak işini severek yapan insanlar aşacaktır. Amacımız insanlara iyi bir hizmet vermektir. Depolama nedir sorusunun en net cevabını sizinle beraber cevaplamaya çalıştık. Amacımız eşyanızı ve sizi üzmemektir. Karşılıklı iyi bir diyalog ile sorunlarımızı çözebiliyoruz.

Eşya depolamada hangi aşamalardan geçiyoruz?

Eşya depolama sanattır. Öncesinden depomuzu görüp fikir sahibi olabilirsiniz. Hemen arayıp nakliye bedelinin %35 indiriminden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un Turuncu Deposu hizmetinizde! Eşya depolama nasıl yapılır? adlı diğer makaleden de bilgi edinebilirsiniz?

Eşya depolama nasıl yapılır?

Eşya depolarken ilk önce eşyalarınızı ambalajlama ve de monte etme açısından uzman arkadaşlarımızı organiza ediyoruz. Evinizin hiç bir eşyası ambalajlanmadan depo tesisimize getirilmemektedir. Detaylı bilgi için https://evdepolama.biz/esya-depolama-nasil-olur.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eşya depolama sözleşmeniz var mı?

Depolama sözleşmemiz ile birlikte eşyanızı gelip yerinde görmekteyiz. Eşya depolama sözleşmesi hem sizi garanti altına alır hem de bizi. Böylelikle karşılıklı güven ortamı oluşur. Daha detaylı bilgi için; https://evdepolama.biz/esya-depolama-sozlesmesi-nedir.html

Eşya depolama sigortanız mevcut mu?

Turuncu eşya depolama olarak yıllık sigortamız yapılmaktadır. Bu konuda hassasiyetimiz ve ciddiyetimizi her zaman korumaktayız.

Depolarınızın özellikleri nelerdir?

Depolarımız yüksek katlarda ve rutubetsiz alanlarda korunmaktadır. Her gün havalandırılır. Depo resimlerini görmek için; https://evdepolama.biz/

Depolarınızı görebilir miyiz?

Her zaman depolarımızı görebilirsiniz. Müşterilerimizin depolarımızı ziyaret etmelerinden memnuniyet duyarız.

Eşya Depolama nedir ve nasıl yapılır?

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama yaparken kırılacak (mutfak eşyası vb) eşyalarınızı gazete veya kağıtlar ile toplayın ve kutulayın. En önemli nokta budur. Ağır eşyaları kutunun altına hafifleri üste koyun. Patpatlar ile eşyanızı sarın.

Eşya depolama nasıl yapılmalıdır?

Eşya depolama yapılırken. Toplama işlemlerine dikkat edilmelidir. Aksi taktirde eşyalarınız kırılabilir. Bant, patpat ve kutularınızı tedarik etmeyi ise unutmayın.