Öğrenci eşyası depolama konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak taşıma hizmetini en sağlıklı şekilde sağlıyoruz. Eşyaların bir nedenle taşınması gerektiğinde evden eve ilden ile taşımacılık hizmeti ile kolaylık ve sağlamlık sunuyoruz. Öğrenci eşyası depolama firması işinin ehli çalışma ekibi ile her koşulda en kaliteli hizmetler ile gerekli olan önemi de taşımaktadır. Şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta istenilen depolama taşımacılığı özenle yapılmaktadır.

Taşıma hizmeti sırasında işinde uzman çalışma ekibimiz eşyaların güvenle taşınması zarar görememesi için ilk olarak ambalajlama ve paketleme işlerini yaptıktan sonra taşıma aşamasına geçmektedirler. Eşyalar sigortalanarak olası bir hasar görmesi durumunda zarar bedeli karşılanmaktadır.

Öğrenci eşyası depolama fiyatları

1+1 Öğrenci eşyası depolama300₺
2+1 Öğrenci eşyası depolama450₺
3+1 Öğrenci eşyası depolama650₺
4+1 Öğrenci eşyası depolama1000₺

Nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmamız ve çalışanlarımız zararsız bir taşıma konusunda gerekli bütün donanım bilgi ve yeteneğe sahiptir. Kazanılmış tecrübe edinilmiş bilgi ve yetenek ile en kaliteli taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Öğrenci ev eşyası depolama fiyatları yukarıdaki tablodadır. İstanbul merkezli olmakta ve istenilen her Bölgeye taşıma yapabilmektedir. Çalışma ahlakı ile en sağlam işçilik birleşiminden çıkan en güzel sonuç taşınmamın zorluklarını sonlandıran kaygı ve tedirginlikleri yok eden hizmetlerimizdir. Eşya taşımacılığı en sağlam şekilde yapıldıktan sonra eşyanın montajı da yapılarak yerleşim daha kolay hale getirilmektedir. Sağlam ve sağlıklı taşıma hizmeti karşılığında en düşük fiyatlandırmalar yapılarak maddi anlamda da mümkün olduğunca destek olunmaktadır.

Öğrenci eşyası depolama firması

Sağlam bir taşıma için gerekli bütün tedbirler alınıp itinalı çalışmalar yapıldıktan sonra gelinen son müşteri memnuniyeti ve bizim gururumuzdur. Öğrenci eşyası depolama şirketi alanında en iyi taşıyıcı firmalardandır. Profesyonel destek alınarak yapılan taşıma en sağlıklı taşıma olacaktır. Gidilecek yer fark etmeksizin her şekilde taşınma durumunda olan kişilere destek sağlanmaktadır. Sistemsel çalışmalarımız belirli kurallarımız iş prensibimiz ile çalışmalarımızda en sağlam sonuca ulaşabilmekteyiz. Bu şekilde çalışmaya devam ederken yenilenmeye öğrenmeye ve gelişmeye de devam ediyoruz. Bu sektörde yerimizi aldığımız ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışı eşyaların zararsız taşınması hususunda azami ölçüde özen gayret ve özveri gösteriyoruz.

Öğrenci eşyası depolama fiyatları

Öğrenci eşyası depolama fiyatlarımız 300₺’den başlamaktadır. İndirimden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eşyalarımız depoda istediğimiz kadar kalabilir mi?

Hiç bir süre zarfı yoktur. İstediğiniz kadar depomuzda muhafaza edebilirsiniz.