İstanbul eşya depolama hizmeti eşyalarınızın belirli bir süre kullanılmaması ve saklanması gereken durumlarda, tercih edilen hizmetlerden birisidir. Bu yazımızda eşya deposu hizmetleri hakkında, geniş kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Ev eşyası depolama firması olarak, depo alanlarımızın tamamı son sistem teknoloji ve uzman özel güvenlik personelleri tarafından koruma altındadır.

Evden eve depolarımızın 7/24 güvenlik kamerası ile izleniyor olması ve 24 saat boyunca özel güvenlik elemanlarının detaylı bir şekilde güvenliği sağlıyor olması, depoların güvenlik seviyesinin artmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kiralık eşya depolama alanlarımız; özel kilitler ile kilitlenir vaziyette olması da, eşya güvenliği konusunda aldığımız ekstra önlemler arasındadır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama fiyatları aşağıdaki tablomuzda mevcuttur. Depolama fiyatları araştırması yaparken sahte resimlere aldanmayınız. Günümüz global dünyasında herkes profesyonel bir web sitesi açıp sizi kandırabilir. Sahte depo resimleri ile aklınızı çelebilir. Bu nedenle çok dikkatli olmanızı diler ve iyi bir depolama şirketine denk gelmenizi temenni ederiz. Turuncu depolama ile tanışın.

İstanbul Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyalarınız için depo fiyatlarını depolama uzmanlarımız gördükten sonra belirliyoruz.

“Eşya depo kiraları ne kadar?” diye düşünebilirsiniz. Gelin buna açıklık getirelim. İstanbul eşya depolama fiyatlarının belirlenmesi konusunda, fiyatlara etki eden faktörler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ev eşyalari için depo fiyatlari İstanbul; Örneğin eşyanın miktarı, hangi depolarda saklanacağı ve eşya depolama firmasının sunduğu hizmet kalitesi gibi birçok etken kiralık eşya deposu fiyatları konusunda, belirleyici olmaktadır.

Ayrıca eşyalarınızın Turuncu Depo tarafından nakliye araçları ile taşınması halinde de, başlangıç aşamasında bir defaya mahsus olmak üzere nakliye ücreti ödemeniz gerekecektir. Birçok etkene bağlı olarak değişen ücretler hakkında, firma yetkilileri yeterli bilgiye sahip olmadan fiyat vermemektedir. Çünkü bilinmeyen bir işe fiyat vermek, mantık ve profesyonelliğe aykırı bir durum olarak kabul edilmektedir. En uygun fiyatı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fakat ucuz ücretlere aldanıp sahte firmaların ağına takılabilirsiniz. Eşyalarınızı bodrum katlarda depolatmayınız. Depoyu önceden ziyaret ediniz.

Profesyonel depolama hizmeti almak, maliyet ve eşyalarınızın güvende olması açısından oldukça faydalıdır.

 • Uzun süreli evde bulunmadığınız dönemler için, ev kirası vermek zorunda kalmazsınız.
 • Eşyalarınız özel alanlarda, özel güvenlik personelleri ve kameraların bulunduğu ortamlarda güvenli bir şekilde saklanır.
 • Eşyaların rutubet almasının ve kirlenmesinin önüne geçilir.
 • Ev ve iş yerlerinizdeki eşya kalabalığını kaldırarak, daha ferah bir iş ve yaşam alanına sebep verir. Kullanmadığınız ve aynı zamanda atamadığınız eşyaları, ileri de değerlendirmek için saklayabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul kiralık eşya deposu
Eşya depolama

Kurumsal İstanbul eşya depolama şirketleri, depo güvenliğine üst düzey önem vermeli ve kiralanan depolara eşya sahibinden başkasının girmesine müsaade etmemelidir. Eşya için kiralık depo, tüm depo alanlarımız çevresel faktörlere karşıda özel tedbirlerle korumaktayız.

İstanbul’da ev eşyanızı koymak için kiralık depo arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Turuncu eşya depolama olarak sizlere sunduğumuz depolama hizmeti kapsamındaki tüm detayları, profesyonel bir şekilde uygulayarak maksimum kalitede hizmet vermekteyiz. Bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerimize, en iyi koşullarda eşya depolama hizmeti sunan firmamız, en yeni depolama tekniklerini bünyesine entegre ederek hizmet vermektedir. Uzun yıllar boyunca ev depolama sektöründe yer almamız nedeni ile, üst düzey bilgi ve birikimle profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası İstanbul kiralık eşya deposu firmamız bünyesinde istihdam edilen tüm çalışanlarımız, eşya depo sektöründe yeterli düzeyde bilgi ve birikime sahip kimselerdir. Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez firma ilkesi olarak benimseyen Turuncu Depo, tüm depolama işlerinizde en önemli çözüm ortağınız olmak için en iyi hizmeti sizlere sunmayı vaat etmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Depolarımız sigortalı, ambalajlı ve rutubetsizdir.

Kiralık ev eşyası deposu hizmeti alan müşterilerin, genel profilleri şu şekildedir. Evinde sık kullanmadığı fazla eşyalardan geçici bir süre kurtularak, yaşam alanlarında yer açmak isteyen kimseler eşya depolama firmalarının sunmuş olduğu hizmetlerle, eşyalarını depolamaktadır. Bunun yanı sıra birkaç aylığına evinden uzak kalacak kimselerin, sadece eşyalar için ev kirası vermek istememesi durumunda da eşya depolama firmalarından yardım alınmaktadır.

İstanbul’da depo kiralama ev eşyası koymak için bireysel müşteriler genellikle ev eşyası depolama konusunda hizmet alırken, kurumsal müşterilerimiz de farklı eşya depolama tercihleriyle kurumlarında bulunan fazla eşyaların saklanması için hizmet almaktadırlar.

Daha fazla detay ve fiyatlar için https://turuncudepolama.com linkine tıklayınız.

Ev Eşyası Depolama

İstanbul kiralık eşya deposu olarak size en iyi hizmeti veriyoruz.

Günümüzde profesyonel anlamda hizmet veren eşya depolama firmaları olmasının yanı sıra, amatörce ve hatta bazı alanları resmiyet kazanmadığı halde hizmet veren depolama firmaları da maalesef ki bulunmaktadır. Aşağıda maddeler halinde, en azından asgari ölçüde bulunması gereken nitelikleri yazdık.

 • Depo alanları güvenlik elemanları ve kameralarla korunmalıdır.
 • Tüm alanların temizlik ve ilaçlanması, periyodik aralıklarla yapılmalıdır.
 • Depo alanlarının nem, rutubet, kir ve toz gibi olumsuzluklara karşı önlem alınmış alanlar olması gerekmektedir.
 • Yangın ve sel gibi olumsuzluklara karşı, özel önlem alınmalıdır.
 • Eşyalara eşya sahibinden ve onun izin verdiği kişilerin dışında başkasının ulaşmasına engel olacak önlemler alınmalıdır.
 • Depolanan tüm eşyalar, sigorta kapsamına dahil edilmelidir.
 • Müşterinin talep etmesi halinde, eşyaların depoya getirilmesi ve iş sonunda teslim edilmesinde, nakliyat hizmeti verebilir durumda olması gerekmektedir.
 • Yasal olarak tüm evraklarının tam olması, ilgili bakanlık ve odalardan kaydını yaptırmış olmaları gerekir.
 • Tüm çalışanlarının, eşya depolama konusunda nitelikli elemanlar olmasına özen gösterilmelidir.
 • Depoların temizliği sıklıkla yapılmalı, hijyenik bir hizmet sunulmalıdır.
 • Müşteri ile iletişimde kopukluk yaşanmamalı, müşteri talepleri doğrultusunda bilgilendirilmelidir.

Ev Depolama

Her müşterinin özel ihtiyacına göre depoluyoruz!

İstanbul’da depolama firmalarının, sunmuş oldukları çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerden birisi de parsiyel depolama hizmetidir. Farklı müşterilerin çeşitli eşyalarının, bölüm esaslı olarak aynı ortamda depolanması işlemidir. Yani kutu, koli, oda, konteyner, antika, ofis, özel ya da parça eşya depolama gibi seçeneklerinin aynı alan içerisinde bölüm esaslı depolanma hizmetidir. Bireysel müşterilerin yararlanacağı gibi kurumsal müşterilerinde yararlanabilecekleri hizmetler arasında yer almaktadır.

Avantajlarına baktığımızda ise, depolama maliyetlerini önemli ölçüde azalttığını görebiliriz. Örneğin depolanacak eşyası az olan kişilerin depolanma ihtiyacından daha fazla bir yer kiralamaları maliyetleri artırırken, sisteminde sadece eşyaların kapladığı hacme göre ücret alınmaktadır. Bu durumda ev eşyası depolamak için kiralik depo ücretleri, önemli ölçüde azaltmaktadır. Özel alan depolamaya göre avantajlı bir hizmet olan parsiyel depolama hizmeti, tıpkı kişiye özel depo alanlarında olduğu gibi özel güvenlik önlemleri ile korunmaktadır.

Siz de profesyonel eşya depolama şirketi arıyorsanız, iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle bizimle irtibata geçerek, daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Profesyonellerin tercihinin yine profesyoneller olacağı düşüncesiyle, sizlere en kapsamlı hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Eşya Depolama Fiyatlarınız Nedir?

Eşya depolama fiyatları (2+1, 3+1) müşterilerimizin eşya durumu, kat durumu (1.kat, 2.kat) ve gideceği adrese göre değişir. Bunun net bir fiyatı yoktur. Ortalama aylık fiyatlar ise 350₺’den başlamaktadır.

Depolama Sisteminiz Nasıl?

Depolarımız yüksek katlarda tutulur. Rutubet ve küflenme kesinlikle olmaz. Covid-19 nedeniyle önlem alınmaktadır. Her gün dezenfekte edilir.

Covid-19 Önlemi Alıyor Musunuz?

Eşya depolamada Covid-19 için önlemlerimizi arttırdık ve sürekli olarak depolarımızı temizliyoruz. İsterseniz ziyaret edebilirsiniz.

Depolama ve Nakliyeyi Kim Yapıyor?

Depolama ve nakliyeyi kendimiz yapmaktayız. Böylelikle başka bir kuruluş aramanıza gerek kalmayacaktır. Her işlem bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Eşya Depolama Sözleşmeniz Var mı?

Her müşterimize depolama sözleşmesi imzalatıyoruz. Böylece karşılaşabileceğimiz sorunları tartışıp, sizi güvence altına alıyoruz.