Eşyamızı depolamak için bir depolama şirketi aramaya karar verdik. Google’den hemen aramaya koyulduk. İlk çıkan sitelerden birine tıkladık. Bu şirketin ismini söylemek isterdim ama bu bizim gibi insanlara yakışmaz. Neyse ki bu ismi lazım olmayan depo firması ile görüştük. Aslında gayet güzel bir şekilde konuştuk ama ne yazık ki hiç bir şey tatlıya bağlanmadı. Anlaştık ve her şeyi kararlaştırdık. Sonrasında ne mi oldu? Gelin hep beraber görelim.

İş sabahı geldiler ve araçları oldukça küçüktü. Fakat biz 3+1 için anlaşmıştık. Hiç seslerini çıkarmadan eşyaları taşımaya başladılar hemde hiç sarmadan! Sıkılmayın diye hikayeyi kısa tutmak istiyorum. Eşya aracın yarısına gelince biz öyle konuşmadık bize para vermeniz gerek dediler. Biz şok olduk! Ama nafile laftan anlamayan insanlar ve ne yaptığını bilmeyen bir patron ile karşı karşıya geldik. Bizden sürekli para istediler. Sürekli sürekli sanki bizi mutlu etmeye değilde dolandırmaya gelmiş gibiydiler. Fakat biz telefonda görüşürken resimleri de gönderdik. Fakat ne mi oldu? İşi iptal etmeye çalıştık. Buna da yanaşmadılar. Biz de en son çare polisi aradık! Polis geldi ve biz bu adı anılmayası şirket ile eşyamızı depolamamaya karar verdik! Zor oldu ama dolandırıcılardan kurtulduk!

Kurumsal Bir Firma Olan Turuncu Depo ile Tanıştık

Sonrasında bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Turuncu depo ile tanıştık. Ve gerçekten çok mutlu olduk. Evimize güler yüzlü ve laftan, insandan anlayan empati kurabilen bir ekip geldi. Başlarında Yasin Bey vardı ki ona sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bizimle çok iyi ilgilendi. Ne konuşulduysa o yapıldı. Hatta telefon numarasını da buraya bırakıyorum: 0532 666 09 28 – 7/24 hizmet vermekteler. Ve ne dediyseler onu yaptılar. Çok güzel bir organizasyon yapıp eşyalarımızı güvenli depolarda saklıyorlar. Siz siz olun kurumsal firmalar ile taşının. Az para vericem diye dolandırıcılara kaptırmayın kendinizi. Teşekkürler Turuncu Depo bizi büyük bir dertten kurtardınız.

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Turuncu depo ile ilgili şikayet bulamadım bu bir başarımı?

10 sene aşkındır hizmet veriyoruz tüm en üst düzey yöneticiden taşıma yapan personele kadar tek amacımız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sürekli gelişim içindeyiz.

Web sitenizde okudum ; Depolama alanlarınız nasıl rutubet ve nemden korumayı nasıl başardınız?

Öncelikle ev eşyası deposu için yüksek kat şart bunu yaptık ve zemin altını parke ile kapladık sonuç mükemmel bir depolama alanı oluşması ile tüm nem ve rutubet sorununu çözmüş olduk. 🙂

Parça eşya depolama yapıyor musunuz?

Tabi ister bir koltuk ister bir kaç koli ister bir oda eşya dilediğiniz kadar eşya ile depolama hizmeti alabilirsiniz.

Depolama için süre sınırı var mı?

Süre sınırı yok kesinlikle aylık ödeme yapacağınız için bir ister 1 ay ister 1 sene dilediğiniz zaman eşyalarınızı alabilirsiniz.