Sarıyer Eşya Depolama firması olarak gerekli tüm tedbirleri alarak hizmet verme gayesindeyiz. Bu kapsamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamak ve sizlerin memnuniyetini kazanmak bizim için çok önemli bir husus. Sarıyer İstanbul’un en canlı semtlerinden biri olmakla beraber eşya depolama ihtiyacının da fazla olduğu bir bölgedir. İnsanlar tayini çıkınca ya da iş yerinde fazladan bir makina cihaz bulununca çöpe atmak yerine bize emanet edebilirsiniz. Biz tıpkı sizin gibi eşyanızı gözümüz gibi muhafaza edeceğimize söz verebiliriz.

Sarıyer ev eşyası depolama hiçbir eşyayı ayırmaksızın hizmet sunuyor ve bu nedenle sizlere asla hayır diyemeyiz. Beyaz eşya, mobilya, kırılacak eşya, tıbbi cihaz ya da üretim makinası gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşyanın korumasını yapıyoruz. Bir yabancıya nasıl eşyanızı emanet edemiyorsanız kurumsal olmayan firmalara da eşyanızı emanet edemezsiniz. Bizler de kurumsal bir firma olarak sizlere gereken güveni veriyoruz. Sizlerin yorum ve görüşleri de bizim için son derece önemli ancak biz sizin fikirlerinizi sezdiğimiz için önceden tüm titizliği gösteriyoruz.

Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları

Sarıyer Eşya Depolama firması olarak gerekli temizliği ve titizliği eşyalarınızı muhafaza ederken gösterdiğimizi düşünüyoruz. Fiyatları ise 250₺’den başlattık. Eşyanızın bulunduğu depoları her gün düzenli bir şekilde temizliyor ve havalandırıyoruz. Zaten eşyanız özel paketlere sarılı olacağı içi hasar alması mümkün bile değil. Başka müşteriler ile eşyanızın karışması gibi bir durum yok çünkü her müşterimizin eşyasını farklı bölmelere yerleştiriyoruz. Böylece ne çalıntı oluyor ne de kayıp gibi problemler ortaya çıkıyor. Siz de bize güvenerek eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Sarıyer Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Sarıyer Eşya Depolama Firması Turuncu Depo

Kamera kayıtlarımız 7/24 uzman ekibimiz tarafından incelemekte olup eşyalarınızın güvenliği için alınmış en iyi bir tedbir. Bununla birlikte istediğiniz zaman eşyanızı gelip görebilirsiniz ve dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Ne zaman isterseniz bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız da piyasa değerlerinde olup sizleri tatmin edecek düzeydedir. İstanbul ev eşyası depolama sizler de bütçenize uygun bir hizmet arıyorsanız ve en iyi şekilde eşyalarınızı korumak istiyorsanız bizi seçebilirsiniz.