Kaliteli hizmet sunumu ile Ofis depolama firmaları arasında ön plana çıkan Turuncu Depolama, farklı hizmet seçenekleriyle müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmüştür. Geçmiş deneyimlerini modern taşımacılık yöntemleri ile birleştirerek hizmet veren firmamız, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları

Ofis Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Ofis Eşya Depolama Fiyatları

Yaptığı işlerde zamanında teslimatın sizler için ne kadar önemli olduğunun farkında olan ofis depolama şirketimiz, almış olduğu tüm işleri zamanında teslim etmeye hassasiyetine sahip bir firmadır. Hizmet çeşitliliği yönünden en fazla seçeneği sunan firmaların başında gelen firmamız, ofis depolama sektörüne ait yapılabilecek tüm işlerde siz değerli müşterilerimizin en önemli çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve depolama sektöründe uzun süre emek vermiş çalışanlarıyla toplum görgü kurallarının uygulanması konusunda gösterdiği hassasiyetle, firmamızdan en ideal koşullarda hizmet alabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet sadece ile sınırlı kalmayıp, kurumsal firmaların ve kuruluşların tüm nakliye işlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ofis depolama yaparken ilk önce bulunduğunuz masa, sandalye ve komidinleriniz sarılır. Sonrasında ise kutulara diğer malzemeleriniz koyulur. Günümüzde her sektörde verilen hizmeti farklı birçok kişi ya da şirketin vereceği, önemli bir gerçektir. Ancak nitelikli hizmet verme konusunda, herkes aynı hassasiyeti gösterilememektedir. Depolama nakliyatı diğerlerinden ayıran en önemli özellik de, sunduğu hizmeti maksimum niteliğe sahip bir bütün halinde sunmasıdır.

Müşteri memnuniyeti adına her zaman için nakliyat hizmetinden daha ötesini sizlere verme çabasında olan firmamız, nitelikli hizmeti uygun fiyat avantajları ile sunarak bugüne kadar hizmet vermiş olduğu tüm müşteriler de memnuniyet oluşturmayı başarmıştır.

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ofis depolama ücretleri işlerinde önemli bir yere sahip olan ve her firmanın ihmal etmemesi gereken sigortalı nakliyat hizmeti, ofis eşyası depolama tarafından sigorta ücreti karşılanarak verilmektedir. Böylelikle eşyalarınızı hiçbir ek ücret ödemeden sigorta güvencesi altında taşıyabilirsiniz. Fiyatlar ofisinize göre farklılık göstermektedir.

Eşyalarınızın sökülmesi ve montaj edilmesi gibi ek işlerde de hizmet sunan firmamız, basit kabul edilebilecek ücretler karşılığında, sektöre ait farklı hizmetler almanıza olanak tanımaktadır. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almak için bizimle irtibata geçerek, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha çok bilgi almak için: https://evdepolama.biz/ofis-depolama.html

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Ofis Depolama hizmeti veriyor musunuz?

Ofis depolama hizmetimiz vardır. Kendi ekibimizde marangoz ve özel sargı malzemeleri kullanmaktayız.

Ofis depolama ve taşıma yapıyor musunuz?

Ofis için hem depolama hem nakliye hizmeti vermekteyiz. Kadrolu ve profesyonel ekiplerimiz ile kurumsal taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Ofis depolama ücretleri nasıl belirlenir?

Ofis depolama fiyatları genelde metrekare hesabı ve mobilyaların kabalığına göre hesaplanır. Çünkü sökülen mobilyalar daha az yer kapladığı için ücret ona göre belirlenir.

Ofis depolama alanlarınız güvenli mi?

Depolama alanlarımız 7/24 güvenli ve yüksek katlarda depolama yapılmaktadır.

Mobilyaların rutubet ve tozlanmaya karşı ne gibi önlemleriniz var?

Öncelikle yüksek katlarda olduğu için her hangi bir rutubet veya nem olma olasılığı yoktur. İlaçlama ve havalandırma yapıldığı için temizlik konusunda %100 güvenilirdir.

Ofis evrakları depolama yapıyor musunuz?

Ofis evrakları depolama sistemimiz farklı ama aynı katagoridedir ve açılımı arşiv depolama diyoruz çalışma içinde ofis eşyalarınız ile beraber depolama yapılabilir.

Sigorta ve garantili depolama yapılıyor mu ?

Sözleşme ve garanti teminatı verilmektedir. Eşyaların veya mobilyaların güveli şekilde saklanması sözleşme maddelerinde vardır.

Ofis depolama ücretlerini aylık mı alıyorsunuz?

İlk peşin olmakla beraber aylık havale veya eft yolu banka aracılığı ile alıyoruz.

Turuncu depo güvenilir mi?

Turuncu depo 2020 yılının en çok beğenilen ve bir çok ödül sahibi en iyi depo firması olarak ismi üzere güvenin ve kalitenin tek adresi olmuştur.

Evden eve nakliyat hizmeti veriyor musunuz?

Talep olması halinde eğer randevu alınır ise ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Genelde doluluk oranı %95 civarı olduğu için önceden randevu alınarak yer ayırtabilirsiniz.