En fazla tercih edilen Kadıköy eşya depolama firması, depolama işlerinizde size profesyonel hizmet sunacak firmaların başında gelmektedir. Geçmişten günümüze kadar binlerce memnun müşteriye ulaşan Kadıköy kiralık ev eşyası depolama, hijyenik ve korunaklı depo alanlarında eşyalarınızın güvenle saklanmasını sağlamaktadır. 7/24 özel güvenlik görevlileri ve kameralarla korunmakta olan depolarımız, her türlü çevresel faktörlere karşı da önlemleri alınmış özel alanlardır.

İSTANBUL KADIKÖY KİRALIK EŞYA DEPOSU HİZMETİ HAKKINDA

Kadıköy ev depolama konusunda kararsız kalan müşterilerimizin birçoğu, eşyalarını neden bir kadıköy ev eşyası depolama firmasına teslim edecekleri konusunda, net bir fikir sahibi olmamaktadır. Eşya depolama firmalarının en önemli avantajı evinizde ya da iş yerinizde bulunan kullanmadığınız ve aynı zamanda farklı nedenlerden dolayı atamadığımız eşyalarınızın çok uygun maliyetlerle saklanmasını sağlamasıdır. Bu sayede yaşam ve çalışma alanlarınızda, yer açılmaktadır. Bunun yanı sıra birkaç aylığına evinde bulunmayan kişilerin, sadece eşyalar için ev kirası vermemek için tercih ettikleri bir hizmet olmaktadır. Ev kirasına göre çok daha uygun maliyetlerle eşyalarınızın saklanması, sadece eşyalar için ev kirası ödemeyi gereksiz kılmaktadır.

KADIKÖY EŞYA DEPOLAMA FİRMALARI ve FİYATLARI

Kadıköy eşya depolama fiyatları, eşya durumuna göre değişmektedir. ( 1+1, 2+1, 3+1 )

Kadıköy depolama firması Kadiköy eşya deposunun sunmuş olduğu ekstra güvenlik önlemleri, eşyalarınızın en üst düzeyde güvenli bir şekilde saklanmasına olanak tanımaktadır. Eşyalarınızın bulunduğu depoya başkalarının girmesini önleyerek, güvenlik önlemini artırmış bulunuyoruz. Örneğin sizin izin vermediğiniz kişiler dışında yakınlarınız dahi, eşyalarınızın bulunduğu alana girememektedir. Bu sayede eşyalarınıza sizin izin verdiğiniz kişiler haricinde, herhangi birinin ulaşması engellenmektedir.Turuncu Kadıköy eşya depolama firması olarak bireysel müşterilerimize sunduğumuz eşya depolama hizmetinin yanı sıra, kurumsal müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Geçmişten günümüze kadar yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet veren Kadıköy depolama, sunduğu profesyonel hizmet ile kurumsal firmaların en fazla tercih ettiği eşya depolama firmaları arasında yer almaktadır. Kadıköy depo hizmetimiz sayesinde, kamu kurum ve kuruluşlarınızın yanı sıra, özel sektör kuruluşlarınızda saklamaya ihtiyaç duyduğunuz eşyaları güvenilir bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Kadıköy eşya depolama firması olarak fiyatlarımız aşağıdaki tablodadır. İnceleyiniz.

Siz de profesyonel olarak Kadıköy eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, müşteri destek hattımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Kadıköy Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Kadıköy Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Kadıköy eşya depolama fiyatları ne kadar?

Kadıköy ev eşya depolama ücretleri eşya durumunuza, kat durumunuza ve uzaklık(km) hesabına göre değişmektedir. Genelde 300₺ ve 800₺ arası aylık değişebilir.

Kadıköy ev depolama firmaları

Kadıköy’de depolama firması arıyorsanız Turuncu Depo 7/24 hizmetinizde olacaktır.

Kadıköy ev eşyası depolama şirketleri

Kadıköy ev eşyası depolama alanında hizmet vermekteyiz. Farklı malzemeleriniz var ise bunu değerlendirebiliriz.

Kadıköy’de ofis depolama yapıyor musunuz?

Kadıköy ofis depolama hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.