depo sözleşmesi
depo sözleşmesi

Farklı birçok yerde bulunan eşyanızın güvenli bir alanda muhafaza edilmesini sağlayarak gerek duyulana kadar saklamanız mümkün. Depo sözleşmesi hizmetinden yararlanarak elde edeceğiniz bu hizmetten destek alarak eşyanızın herhangi bir zarar görmeden saklanmasına destek olabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde bulunan bazı eşyaların saklanmasının yanı sıra tamamının depo alanında muhafaza edilmesi işlemlerinde de destek alabileceğiniz gibi farklı ürünlerinde muhafaza edilmesi işlemlerinde eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Sözleşmesi Nedir?

Depolama sözleşmesi hizmetini alarak eşyanızın güvenli bir alanda muhafaza edilmesinin avantajını elde edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteği ile alınacak olan hizmetler sayesinde sizin için değerli olan eşyanın saklanması mümkün olur. Eşya depolama hizmetinin alınması için öncelikle firmaya başvurunun yapılması gerekir. Gerçekleştirilecek olan başvuru işleminiz sonrasında yetkili personel depolanacak olan eşya ya da ürün yükünü görmek için adresinize ulaşım sağlar. Böylelikle eşya depolama hizmetleri ile ilgili detaylı bilgileri aktarırken aynı zamanda ihtiyacınız olan depo alanının da belirlenmesi sağlanır.

Eşya depolama hizmetlerinin sunulmasında görevlendirilen yetkili personel tarafından hazırlanacak olan uzman raporuna istinaden depolama hizmet bedeli de belirlenir. Firma tarafında sunulan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi imzalanır.

Eşya depolama işlemlerinden ne kadar süre ile faydalanacağınıza dair de bilgilerin yer aldığı hizmet sözleşmesi sonrasında sözleşmede belirlenen tarih itibari ile depo alanında eşyanızı muhafaza etmeniz mümkün olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Süresi Nedir?

Depo sözleşmesi hizmetlerinden faydalanarak eşyanızın ya da ürününüzün belirlediğini kadar muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Sunulacak olan depolama hizmetlerden gün bazında yararlanmanın yanı sıra hafta ya da ay olarak da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eşya depolama hizmetlerinde yıl olarak da daha uzun vadeyi de seçmeniz mümkün.

Tercih ettiğiniz vade seçiminize göre hizmet sözleşmesi düzenlenerek taraflar arasında imzaya yer verilir. Belirlenen dürenin dolamsı ile beraber eşyanızın depo alanında alabilirsiniz. Aynı zamanda biraz daha depo alanında saklanmasını arzu ediyorsanız bununla ilgili de firmaya bildirim yaparak gerekli olan işlemlere yer açarak süreyi uzatmanız da mümkün.

Depo Sözleşmesinde Nelere Dikkat Etmeli?

  • Eşya depolama hizmetinin alımında firma tarafından mutlaka hizmet sözleşmesinin düzenlenmesine dikkat etmeniz önerilir.
  • Depo alanının hijyen şartlarına uygun olması ve haşere gibi zararlılara karşı da ilaçlanması olması gerekir.
  • Depo alanın istenen hava akışına sahip olup ne çok sıcak ne de soğuk olmaması gerekir. Dış hava koşullarından etkilenmeyen bir ortamın sunulması önemlidir.
  • Depo alanında küf, mantar, rutubet ve nem gibi eşyalara da zararı dokunabilecek olan zararlılara sahip olmaması gerekir.
  • Eşyanızın depolanacağı alanın aynı zamanda ihtiyaç duyulan güvenlik tedbirlerine sahip olması da eşyanın her daim korunduğundan emin olmanız için önem taşımaktadır.

Depo Sözleşmesini Nereden Alabilirim?

Güvenli ve garantili bir alanda eşyanın depolanması son derece önemlidir. Gerekli olan tüm önlemlerin alındığı depo alanlarında eşyanızın dilediğiniz süre boyunca korunması ile ilgili olarak ise firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Konusunda uzman ve deneyimli ekip desteği ile gerçekleştirilecek olan eşya depolama hizmetlerimizde kaliteli ve güvenli alanlarda muhafaza işlemi gerçekleştirilir. Eşyanızın dilediğiniz süre boyunca güvenli bir alanda garantili ve kaliteli hizmet ile muhafazası için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz. Firmamıza ulaşım sağlayarak sunulacak olan hizmetlerimizden faydalanırken aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ile eşya depolama hizmeti almanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz.