Üsküdar ev eşyası depolama firması olarak Üsküdar ev depolama işlerinizde, en önemli çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar Üsküdar kiralık eşya depolama sektöründe yer alan firmamız, yıllar boyunca edindiği tecrübeyi işine aktararak üst düzey kalitede hizmet sunmaktadır.

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Geçmiş yıllardan günümüze kadar binlerce bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet vermenin onurunu yaşayan Üsküdar eşya depolama firması, tüm depolama işlerinde hijyenik ve kaliteli depolama alanları ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman için en önemli firma ilkesi olarak benimseyen Turuncu İstanbul Üsküdar kiralık eşya deposu, her zaman en iyisini sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

İSTANBUL ÜSKÜDAR KİRALIK EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Son sistem güvenlik önlemleri ile korunan depolarımız aynı zamanda, 7/24 özel güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. Olası dış etkenlere karşı güvenliğin en üst seviyede olduğu Üsküdar depo alanlarımız aynı zamanda haşereler, sel, güneş ışınları ve toz gibi eşyalarınızı olumsuz etkileyecek faktörlere karşıda korunaklı depolardır. Avrupa standartlarında hizmet veren Üsküdar ev depolama, tüm depo alanlarını periyodik olarak haşerelere ve farklı olumsuz etkilere karşı ilaçlayarak önlem almaktadır. Profesyonel eşya depolama hizmeti almanız için, yukarıda saydıklarımızla birlikte birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenler, şunlardır; Eşyalarınızın daha korunaklı alanlarda saklanmasını sağlarsınız. Kira giderlerine göre, çok daha ucuzdur. Sigortalı depolama hizmeti alırsınız. Dilediğiniz zaman, eşyalarınızı alıp günübirlik kullanarak yeniden deponuza koyabilirsiniz. Az kullandığınız fazla eşyalarınızı atmak yerine, sonradan değerlendirmek için saklayabilirsiniz.

ÜSKÜDAR EŞYA DEPOLAMA FİRMALARI ve FİYATLARI

Üsküdar eşya depolama fiyatları, eşya durumuna göre değişmektedir. ( 1+1, 2+1, 3+1 )

Üsküdar Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Üsküdar Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Üsküdar eşya depolama firması olarak fiyatlarımız aşağıdaki tablodadır. İnceleyiniz.

Turuncu Üsküdar eşya depolama firması olarak bireysel müşterilerimize verdiğimiz hizmetin yanı sıra, kurumsal müşterilere de hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz kurumsal depolama hizmeti ile, hastane, okul, banka, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektör kuruluşlarına da kurumsal eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Hizmet alanlarınızda kullanılmayan ancak daha sonra değerlendirilebilecek eşyalarınızı depolarımız da saklayarak, çalışma alanlarınızda önemli ölçüde yer açabilirsiniz. Size profesyonel bir şekilde Üsküdar eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, bireysel ve kurumsal müşterilerimize verdiğimiz eşya depolama hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından herhangi birisi ile bizimle iletişime geçerek, eşya depolama işlemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar eşya deposu ücretleri ne kadar?

Fiyatlar 300₺’den başlıyor. Daha fazla detay için sizden bilgileri tam almamız gerekmektedir.