Silivri Eşya Depolama firması olarak İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Son derece işlek olan bu bölgede uzun zamandır hizmet veren firmamız sizleri memnun edebilmek adına Avrupa Standartları kurallarına aykırı olmayacak şekilde hizmet veriyor. Bu kapsamda güvenlik kamerasından paketlemeye kadar her türlü kriteri yerine getiriyoruz. Böylece sizler de bize güvenerek eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Tecrübe her zaman hedef aldığımız nokta olup on yılı aşkın bir zamanda biz bu tecrübeyi kazandık ve elemanlarımız da aynı şekilde deneyim ile sizlere yaklaşıyor.

Sizlere her türlü kolaylığı sağlayan Silivri Eşya Depolama firmamız imkanlarını kapsamında sizlere hizmet veriyor. Eğer depomuza bırakacağınız eşyayı getirmek için bir araca sahipseniz kendi imkanlarını ile eşyanızı getirebilirsiniz. Silivri ev eşyası depolama ancak böyle bir imkanınız yoksa bizi arayarak nakliye çağırabilirsiniz. Adresinizden eşyanızı alarak depomuza bırakıyor ve güzelce paketlemesini yaparak yerine yerleştiriyoruz. Bu sayede günlerce ne yapsam diye düşünmeniz gerek kalmıyor.

Silivri Eşya Depolama Fiyatları

Silivri Eşya Depolama firması olarak günümüz çağında depolama hizmetinin bir ihtiyaç olduğunun farkındayız. Ücretleri 250₺’den başlattık. Hemen randevu alın. Atamanız çıkabilir ya da bir süreliğine bize bırakacağınız eşyayı kullanmayabilirsiniz. Bu durumda eşyanızı çöpe atmamak için firmamıza bırakabilirsiniz. İsterseniz bir günlüğüne isterseniz bir seneliğine eşyanızı depolarımızda muhafaza etmemize izin verebilirsiniz. Bunun için bir sınırımı yoksa istediğiniz kadar eşyayı istediğiniz süre boyunca bize emanet edebilirsiniz.

Silivri Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Silivri Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Temizlik size vereceğimiz güvenden sonra en önemli misyonumuz. Depolarımız bu kapsamda düzenli periyotlarda temizleniyor ve havalandırılıyor. Hiç kimse bıraktığı eşyanın rutubet kokmasını ya da durduğu yerde paslanmasını istemez. Biz de bunun bilincinde olarak gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Paketleme yaptığımız için de eşyalarınız toz bile almıyor ve bıraktığınız gibi geri alabiliyorsunuz. Bu nedenle firmamızı hiç gözünüz arkada kalmadan tercih edebilirsiniz.

Silviri Eşya Depolama Firması Turuncu Depo

İstabul eşya depolama fiyatları bu konuya evet ya da hayır demek yanlış olur. Çünkü fiyatları etkileyen çeşitli kriterler vardır. Eşyanın miktarı ve kalacağı süre fiyatları etkiler. Bu nedenle en iyi çözüm firmamıza eşyanız hakkında kapsamlı bilgi vermek olacaktır. Sizler de detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Silivriye yakın olan Büyükçekmece eşya depolama olarak hizmetlerimiz devam ediyor. Esenyurt eşya depolama ve küçükçekmece eşya depolama bölgelerine de depolama yapmaktayız.