İstanbul’da Ümraniye eşya depolama hizmeti sunan Turuncu eşya depolama firmamız, eşya depolama sektöründe Ümraniye’de en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin depolama hizmeti almak için birçok farklı nedeni olup, kısa süreliğine evinden uzak kalacak kimselerin sadece eşya için ev kirası vermek istememesi, evindeki fazla eşyaları depolayarak eşya kalabalığından kurtulup, evlerinde yer açmak istemesi gibi nedenler, müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en büyük nedenler arasındadır. Özellikle fazla sık kullanılmamasına rağmen atılamayan eşyaların depoya verilmesi, sektörümüzde en fazla karşılaştığımız müşteri eğilimleri arasındadır.

İSTANBUL ÜMRANİYE EŞYA DEPOSU HİZMETİ

Ümraniye ev depolama firması olarak, uzun yıllar Ümraniye ev eşyası depolama sektörünün içerisinde yer almaktayız. Geçmiş yılların bize kazandırdığı tecrübenin işimize yansıması olan profesyonellik, işimizin tüm detaylarında büyük bir hassasiyetle uygulanmaktadır. Gerek firma çalışanlarımız ve gerekse yöneticilerimiz, Ümraniye eşya depolama sektöründe üst düzey tecrübeye sahip kimselerdir.Siz de profesyonel bir şekilde Ümraniye eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, hemen Turuncu eşya depolama müşteri destek hattını arayarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kısacası ev ve işyerlerinizde yeni alanlar açmak için, yer tutan her türlü eşyanızı depolara vererek istediğiniz süreye kadar bu alanlarda saklayabilirsiniz.

ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA FİRMALARI ve FİYATLARI

Ümraniye eşya depolama fiyatları, eşya durumuna göre değişmektedir. ( 1+1, 2+1, 3+1 )

İstanbul Ümraniye kiralık eşya deposu hizmetimiz; Tüm depo alanlarımız 7/24 kamera ve özel güvenlik elemanları ile korunmaktadır. Bunun dışında çevresel faktörlere karşı da, her türlü güvenlik önlemi alınmış depolarımız da eşyalarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Güneş, sel, yangın ve haşere gibi tüm çevresel faktörlere karşı özel korunaklı depolarımız da, aynı zamanda eşyalarınız üzeri titizlikle örtülerek saklanmaktadır. Bir diğer güvenlik önlemi olarak ise, kiraladığınız deponun anahtarı sizden başkasını verilmemekle birlikte, sizin izin verdiğiniz kişiler dışında depomuza giriş çıkışlara müsaade edilmemektedir. Yani sizin izniniz dışında herhangi birisinin, eşyalarınıza ulaşmasına imkan yoktur. Hangi Eşyalar Depolanabilir? Eşya depolama hizmeti kapsamında yer alan depolarımız, her türlü ev ve ofis eşyasının rahat bir şekilde depolanmasına müsait alanlardır.

Ümraniye eşya depolama firması olarak fiyatlarımız aşağıdaki tablodadır.

Bunun dışında hastane malzemeleri, okul malzemeleri ve bankacılık malzemeleri gibi farklı birçok eşyayı depolarımız da muhafaza edebilirsiniz. Evrak saklama hizmetimizle de, değerli evrakların buralarda saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Ümraniye Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Kadıköy Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Ümraniye eşya depolama alanlarınız eşya koymaya uygun mu?

Ümraniye ev eşyası depolama alanı parkeli ve rutubet almayan bölgelerde istiflenir. Depomuzu önceden gelip görebilirsiniz.

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Whatsapptan mesajlarınızı gönderin ve size hemen ulaşalım. Veya eşya depolama teklif al sekmesine tıklayarak 2 dakikada teklif alın.

Depolama sözleşmesi var mı?

Kurumsal bir depolama firmasının elbette depolama sözleşmesi olmalı.