İstanbul semtinin Kartal’ın en fazla tercih edilen kartal eşya depolama firmaları arasında yer alan firmamız, fazla eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasına yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar alanında faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar edinmiş olduğu üst düzey tecrübe ile profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sıklıkla kullanmadığınız eşyalarınızı, Kartal eşya deposu firmamıza teslim ederek, evinizdeki kalabalığı azaltmış olursunuz.

Örneğin sık kullanılmayan ve büyük yer kaplayan hobi aletleri, koleksiyon eşyaları, ya da geçici süre kullanım dışı olan eşyalarınızı, depolarımız da barındırmanız mümkündür. Ayrıca tüm ev eşyalarını hazırlayıp, sadece eşyalar için ev kirası ödemek istemeyenler de, İstanbul kartal depolama hizmetinden yararlanabilirler.

EŞYANIZI KOYMAK İÇİN KARTAL DEPOSU HİZMETİMİZ

Kartal eşya depolama hizmeti sayesinde kullanmadığınız ama aynı zamanda atamadığınız eşyaları depolayarak, ihtiyaç halinde dilediğiniz zaman tekrardan alarak kullanabilirsiniz. Kartal ev eşyası depolama şirketimiz bünyesinde yer alan tüm depolarımız, 7/24 özel güvenlik görevlileri ve kameralarla takip edilmektedir. Üst düzey güvenliğin sağlandığı depolarımızdan, sizin daha önceden izin vermediğiniz hiç kimse eşyalarınıza ulaşamamaktadır. Bu sayede eşya gizliliğiniz tam olarak sağlanmış olup, daha güvenli hizmet almış olursunuz. Depolarımız aynı zamanda su, nem ve haşere gibi her türlü olumsuzluğa karşı korunaklı haldedir. Bunların yanı sıra tamamen kapalı alanlar olması nedeniyle, güneş ışınlarına karşı da eşyalarınızın korunması sağlanmaktadır.

KARTAL EŞYA DEPOLAMA FİRMALARI ve FİYATLARI

Kartal eşya depolama fiyatları, eşya durumuna göre değişmektedir. ( 1+1, 2+1, 3+1 )

İstanbul Kartal kiralık eşya deposu hizmetimiz; Uzun yıllar eşya depolama sektöründe yer alan Kartal ev depolama firmamız, tüm müşterilerine üst düzey profesyonellikte hizmet sunumu yapmaktadır. Eşyalarınız uygun ve korunaklı depolama alanlarında, güvenli bir şekilde tutulmaktadır. Kullanımına daha sık ihtiyaç duyulan eşyalar daha ulaşılabilir yerde tutularak, ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla ulaşmanız sağlanır. Ayrıca depolarının anahtarı size teslim edilerek, dilediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinizde yeterli alan açın; Sunduğumuz eşya depolama hizmeti sayesinde, evinizde yeni kullanım alanları açarak daha ferah bir ortamda yaşam sürdürebilirsiniz.

Kartal eşya depolama firması olarak fiyatlarımız aşağıdaki tablodadır.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.

Kartal Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Kartal Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Kartal eşya depolama fiyatları nasıl belirleniyor?

Ücretsiz ekspert hizmeti alarak fiyatları öğrenebilir. Veya WhatsApp’tan eşya resimlerinizi atarak detay alabilirsiniz. Genel fiyatlar 300₺’den başlamaktadır.

Kartal’daki depolarınız nasıl?

Kartal eşya deposu alanlarımız eşya depolamaya uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek katlarda ve rutubetsiz olarak eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Taşıma ve depolama ayrı fiyat mı?

Taşıma ücreti bir kereliğine alınır. Depo ise aylık periyodlarda İBAN numaramıza atılır. Mazeretsiz 3 Ay depo kirası ödenmezse eşya hakkı saklıya alınır.

Depo sözleşmesi var mı?

Depo sözleşmemizi anasayfadan inceleyebilirsiniz.