Maltepe eşya depolama koşulları ve bulunduğu mevki anlamında en çok talep gören bölgelerimizden bizde buna istinaden Maltepe ev eşyası depolama alanlarımızdan birini sizlerin hizmetine yüksek katlarda ve parkeli depo diye tabir ettiğimiz koşullarda sunuyoruz.

Sizde bu şartlarda eşyalarım temiz ve rutubetsiz şekilde muhafaza edilsin diyorsanız ? O zaman yapmanız gereken sadece randevu almak ve süreci takip etmek olacaktır. Diğer hususları ve detayları size arkadaşlarımız bilgi akışına göre sıralayacaklardır.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Fiyatları ?

Eşya depolama fiyatları eşyanın durumuna göre değişir örneğin ; 1 + 1 bir daireniz var ve Maltepe ev depolama yaptırmak istiyorsunuz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyat Listesi

Maltepe Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Depo fiyatları normal şartlarda metreküp olarak hesaplanır ama konu mevzu bahis ev olunca net fiyat verilemez sonuçta her ev aynı ebatlarda olmaz kimi 60 metrekare kimi 30 metrekare biz ortalama baz alırsak genelde 300 tl bir maliyet çıkıyor sığan eşyalar bir L koltuk takımı orta boylarda yatak odası mutfak eşyaları beyaz eşyalar gibi tabi bu içinde yaşam koşulları ve şahıs sayısına göre değişkenlik gösterebilir.

Net fiyat almak için evinize ekspertiz isteyin. Tüm şartlar buna göre oluşmalı ki sonradan depo alanında eşyaların yerleşimi ve sığmaları kolay olsun.

Maltepe Eşya Depolama için Gerekli Koşullar Nelerdir ?

Bunun için sizi yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçip bilgi almak diğer işlemler belediye izinleri valilik izinleri maliye izinleri tarafımızca yapılmaktadır.

Maltepe eşya depolama için tüm prosedürler ve kolaylık olarak bizimle çalışmaktan keyif almanız dileği ile iyi günler .

Maltepe Şehirler Arası Nakliyat hizmeti almak isterseniz tavsiye edeceğimiz linkler aşağıdadır . Gerekli Tüm bilgi akışı ve destek verilmektedir.

https://sehirlerarasievdenevenakliyat.bbs.tr/istanbul-evden-eve-nakliyat.html

Daha fazla detay için İstanbul eşya depolama linkine tıklayınız.