Sultangazi eşya depolama firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verme çabasındayız. Eğer İstanbul ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve eşyanızı emanet edecek güvenilir bir firma arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Çünkü bizler işimizi severek yapıyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Eşyalar çoğu kişi için çok önemli bir değere sahiptir ve kolay kolay vazgeçmek istemezler. Sizin de vazgeçemediğiniz bir eşyanız varsa gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti gün geçtikçe önem kazanıyor. Düşünün ki başka bir ile atamanız çıktı, ev arıyorsunuz ve bu süreçte eşyalarınızı bırakacak bir yeriniz yok. Bu durumda eşyalarınızı bize getirebilirsiniz, istediğiniz süre boyunca saklıyoruz. Bununla birlikte eşyalarınızı koyacak yer bulamayabilirsiniz veya bir süreliğine o eşyaya ihtiyacınız olmayabilir. İlerleyen dönemlerde o eşyayı kullanmak istiyorsanız yine Sultangazi eşya depolama firmamıza emanet edebilirsiniz.

Sultangazi Eşya Depolama Fiyatları

Sultangazi eşya depolama firması olarak tüm hizmet kapsamlarımızı sizlerin güvenini sağlamak için sergiliyoruz. Avrupa Standartlarına uygun olarak hizmet vermek ise yegane amacımız. Bu doğrultuda güvenlik kamerası, en yüksek düzeyde titizlik ve paketlemede özen gibi kriterlere de dikkat ediyoruz. Eşyamı bırakırsam çalınır gibi düşüncelere kapılmanıza gerek yok çünkü 7/24 izlenen güvenlik kameralarımız sayesinde böyle bir risk asla söz konusu bile olamaz.

Sultangazi Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Sultangazi Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Paketlerken de olabildiği kadar titiz davranıyoruz. Küçük büyük demeden eşyalarınızı paketlemeden kesinlikle depomuza koymuyoruz. Böylece eşyalarınızda hasar görülmez, çizik olmaz, kırılmaz ya da tozlanmadan aynı yerinde durabilir. Aynı zamanda Başakşehir eşya depolama da yapıyoruz. Paketinden çıkararak tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Eşyalarınızı yerleştirirken de belli bir düzene göre yerleştiriyoruz ve eşyanızı almaya geldiğinizde saatlerce aramıyoruz.

Sultangazi Eşya Depolamada Firması Turuncu Depo

İstanbul eşya deposu şirketi hizmeti sunarken sıklıkla havalandırma yapıyoruz ve bu durumda eşyalarınız durduğu yerde küflenmiyor. Rutubet kokusunu kesinlikle duyamazsınız çünkü biz buna çok dikkat ediyoruz. Eşyalarınızı bize teslim ederken imzalayacağınız sözleşme doğrultusunda bizden kaynaklı bir hasar durumunda hasarı biz karşılıyoruz. Sizler de eşyalarınızı emin ellere bırakmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.