Zeytinburnu eşya depolama firması olarak her zaman itibarlı ve titiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Her zaman dürüst ve ahlak kurallarına uygun bir şekilde hizmet sunan firmamız yıllardır pek çok eşyayı koruması altına aldı. Hala daha almaya devam ediyor ve sizler de bu özenli hizmetimizden faydalanarak eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Çünkü bizler eşyanıxı bize getirdiğiniz zaman sizlere son derece güvenli koşullarda depolama imkanı sunuyoruz.

Eşyalarınızı itina ile paketlediğimiz için hiçbir şekilde hasar almıyor. Kırılacak eşyaları daha bir özenli ve kırılmasını önleyecek ambalajlar ile paketliyoruz ve böylece aylar boyu eşyanız depolarımızda dursa bile tek bir çizik bile almıyor. Zeytinburnu eşya depolama şirketimiz sayesinde eşyalarım ne olacak diye dert yanmanıza gerek yok çünkü bizler adım adım size gereken yolu gösteriyor ve sürece sizi de dahil ediyoruz. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Zeytinburnu Eşya Depolama Fiyatları

Zeytinburnu eşya depolama firması olarak bizler de gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Kullandığımız modern ve teknolojik süreç sayesinde eşyalarınızı rutubet, nem ve sıcaklık gibi olumsuz etkilere karşı koruma altına alıyoruz. Bize eşyanızı nasıl emanet ettiyseniz aynı şekilde size geri verebilmek için elimizden gelen tüm muhafaza tedbirlerini alıyoruz. Bu nedenle tüm eşya depolarımızda 7/24 izleyebileceğimiz güvenlik kameraları mevcuttur.

Zeytinburnu Eşya Depolama Ücret ListesiFiyatlar
1+1 Oda Depolama Fiyatı350₺ + Kdv
2+1 Oda Depolama Fiyatı450₺ + Kdv
3+1 Oda Depolama Fiyatı550₺ + Kdv
4+1 Oda Depolama Fiyatı650₺ + Kdv
Çok Eşyalı Oda Depolama Fiyatı850₺ + Kdv
Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Firmamızda İstanbul kiralık eşya depolama fiyatları diğer firmalara oranla daha makul düzeydedir. Ancak eşya durumuna ve eşyanın kalacağı süreye bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Eşya Depolama Firması Turuncu Depo

Zeytinburnu eşya depolama firması olarak kapımız sizlere her zaman açık. Eğer emanet edeceğiniz eşyayı getirecek aracınız varsa kendiniz de teslim edebilirsiniz. Ancak eşyayı taşıyacak aracınız yoksa bizi arayın biz gelip adresimizden alalım.

Eşyanız da hiçbir şekilde kayıp ya da çalıntı gibi riskler oluşmaz. Çünkü biz kamera sistemi sayesinde ofisimizde sürekli eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Bununla birlikte odalarımız oldukça geniş olduğundan eşyalarınız havasız kalmıyor ve dolayısı ile küf pas gibi durumlar da ortaya çıkmıyor. Depolarımızda bulunan havalandırma sistemi de günün 24 saati çalışıyor. İlçemize yakın olan Fatih eşya depolama bölgesinde de depolama yapmaktayız.